بازدید رئیس جمهور چین از شهر «چانگ ده» در استان هونان

بازدید رئیس جمهور چین از شهر «چانگ ده» در استان هونان

«شی جین پینگ»، رئیس جمهور و دبیر کل کمیته مرکزی حزب کمونیست چین، روز سه‌شنبه ۱۹ مارس به  شهر «چانگ ده» در استان هونان چین سفر کرد.

 طی این سفر، آقای شی از یک خیابان فرهنگی و یک روستا به اسم «گانگ جونگ پینگ» بازدید کرد. همچنین وی در این سفر با مراحل احیا و بهره برداری از خیابان‌های تاریخی و فرهنگی، مدیریت جامع محیط زیست آب شهری، و آماده سازی کشاورزی مناسب فصل بهار، آشنا شد.

همچنین بعد از ظهر سه‌شنبه، شی جین پینگ، در جریان سفر خود از روستای «گانگ جونگ پینگ»، برای بازرسی کشاورزی بهاره و کار آماده‌سازی آن به یک مزرعه رفت و با کشاورزان، تکنسین‌های کشاورزی، کادرهای مردمی و روستاییان ارتباط صمیمانه‌ای داشتند. وی پس از مشاهده و بررسی دقیق مراحل آماده سازی کشاورزی بهاره، تاکید کرد: آماده‌سازی کشاورزی مناسب فصل بهار برای تضمین برداشت و امنیت غذایی بسیار مهم است.

دبیر کل کمیته مرکزی حزب کمونیست چین عنوان کرد که همه مناطق و ادارات باید مسئولیت های خود را برای اطمینان از عرضه کافی نهاده های کشاورزی، تقویت خدمات اجتماعی کشاورزی، و تامین درآمد کشاورزان بر عهده بگیرند و برای یک شروع خوبی برای افزایش تولید غلات و درآمد کشاورزان در سال جدید تلاش کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا