رفع معارضین مسیر بزرگراه شهید شوشتری در منطقه ۱۵ به ایستگاه آخر رسید

🔷 شهردار منطقه ۱۵ از تملک و آزادسازی حدود ۲ هزار متر مربع از عرصه مورد نیاز شامل ۵ ملک مسکونی و یک گاراژ  معارض در مسیر پروژه بزرگراه شهید شوشتری خبر داد.

✍️ به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، محمد شیری با تاکید بر اهمیت ترافیکی این بزرگراه در هدایت ترافیک ترانزیتی به معابر برون شهری، به توافق های انجام شده با املاک معارض این پروژه اشاره کرد و گفت: روند تسریع در انجام توافقات و تملک معارضین با تلاش همکارانم و نیز حمایت های سازمان املاک و معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران انجام شد.

🔹 شهردار منطقه با اشاره به اینکه به همین سبب توافق با مالکان ۵ ملک مسکونی معارض پروژه بزرگراه شهید شوشتری انجام  و ۷۶۷ مترمربع از عرصه های مورد نیاز تملک و آزاد سازی شد افزود: برای آزادسازی این املاک؛ اعتباری بالغ بر ۲۲میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان هزینه شده است.

🔹 محمد شیری در ادامه اضافه کرد:  روند توافق و  تملک یک گاراژ با مساحت هزار و ۱۴۰ مترمربع نیز با تخصیص هزینه ای بالغ بر ۵۷ میلیارد تومان انجام و ۱۶ واحد کسبی این گاراژ  تخریب شد.

🔹 او افزود: تنها دو ملک مسکونی معارض در مسیر این پروژه در محدوده منطقه باقی مانده که یک مورد در فرایند کارشناسی و مورد دیگر در مرحله ارسال به دادستانی است. با تملک این دو ملک پرونده معارضین پروژه شهید شوشتری در منطقه ۱۵ بسته خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا