تقویت و گسترش سرمایه انسانی متخصص محیط زیست

مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، محیط زیست را یکی از نقاط اتحادآفرین در کشور توصیف کرد و گفت: تقویت و گسترش سرمایه انسانی متخصص محیط زیست در بدنه ى تشکل هاى مردمى مورد تاکید است.

به گزارش روابط عمومى اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهردارى تهران؛ “حلیا سادات حسینى” در نخستین نشست هم اندیشى سمن هاى محیط زیست که با حضور “قیومى” فرماندار تهران برگزار شد، به نقش و مشارکت سازمان هاى مردم نهاد در توسعه فرهنگ محیط زیستى و حفظ و صیانت از محیط زیست کشور اشاره کرد و گفت: بدون شک حفاظت از محیط زیست بدون حضور مردم دست نیافتنی است و در این مهم نقش سمن ها انکارناپذیر است.

مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهردارى تهران اظهار داشت: سازمان هاى مردم نهاد به واسطه ارتباط با بدنه مردم حتما اثربخشى خواهند داشت لذا میطلبد، سازمان هاى مردم نهاد در کنار ما قرار گیرند تا شهروندان را در مسیر درست و تخصصى فرهنگسازى پیش ببریم .

وى با بیان اینکه گسترش و تعمیق مشارکت های مردمی نیازمند سازماندهی، نهاد سازی و ایجاد شـرایط سـاختاری مناسـب میباشد بر ضرورت تقویت و توسعه تشکل هاى و سرمایه انسانى متخصص تاکید کرد و گفت: تقویت ظرفیت سرمایه انسانى تشکل ها را در شهردارى تهران دنبال خواهیم کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا