با هدف فرهنگسازی حفظ محیط زیست در سطح پایتخت صورت گرفت: اکران پویش فرهنگی “تهران محیط زیستِ من” 

مدیر روابط عمومی اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران از اکران پویش فرهنگی “تهران محیط زیستِ من” با هدف ارتقاء فرهنگ و آموزه های محیط زیستی در پایتخت خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران؛ ” سارا کیسه چی” با بیان اینکه تبلیغات محیطی براساس بازتاب بصری شعار و تصویر به ساخت تصویرذهنی مثبت در ذهن مخاطبان می‌پردازد و در فرهنگ‌سازی حفظ و حراست از محیط زیست مؤثر است گفت: آموزش محافظت از موضوع مهمی به نام محیط زیست یکی از اولویت های مجموعه مدیریت شهری است که در این راستا تلاش کرده ایم از طریق پرداختن به ایده‌های خلاقانه و مبتکرانه به جلب‌توجه مخاطبان و ایجاد تأثیر ماندگار در آنها دست یابیم .

مدیر روابط عمومی اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران اظهار داشت: پویش “تهران محیط زیستِ من”با هدف فرهنگسازی آموزه های محیط زیستی و  تغییر رفتارهای انسانی که تهدیدی برای محیط زیست هستند اجرایی شده است.

وی ادامه داد: این پویش فرهنگی با محوریت استفاده بهینه از منابع آبی، مدیریت پسماند، مدیریت و کاهش استفاده از پلاستیک، افزایش بهره وری در مصرف انرژی و راهکارهای موثر درکاهش آلودگی هوا از سوی اداره کل محیط زیست تصویرسازی و توسط سازمان زیبا سازی در فضای تبلیغاتی سطح  پایتخت به اکران در آمده است .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا