توصیه‌های مهم رهبر چین در نشست استماع گزارش کاری شین جیانگ

«شی جین پینگ» رئیس جمهور چین هنگام گوش دادن به گزارش کار کمیته حزب و دولت منطقه خودمختار اویغور شین جیانگ و گروه سپاه تولید و ساخت شین جیانگ تاکید کرد که  با درک دقیق موقعیت استراتژیک شین جیانگ در وضعیت کلی ملی و در فرایند مدرنیزاسیون چین، شین جیانگ را بهتر بسازید.

وی که دبیر کل کمیته مرکزی حزب کمونیست چین، رئیس جمهوری خلق چین و رئیس کمیته نظامی مرکزی نیز هست هنگام گوش دادن به گزارش‌های کاری کمیته حزب منطقه خودمختار اویغور شین جیانگ و دولت این منطقه و گروه سپاه تولید و ساخت شین جیانگ تاکید کرد که استراتژی حزب برای مدیریت شین جیانگ در دوره جدید باید به طور کامل، دقیق و همه جانبه اجرا شود و نقش شین جیانگ در وضعیت کلی کشور به شکلی قاطع درک گردد.

وی تصریح کرد باید با تمرکز بر روی هدف کلی کار اداره شین جیانگ بر اساس قانون، این منطقه متحد و تثبیت شود.

آقای شی با اشاره به نقش فرهنگ در شادابی مردم به ایجاد ثروت و رونق در شین جیانگ اشاره کرد و گفت کار ساختن طولانی مدت این منطقه باید به طور عمیق، دقیق و واقعی انجام گیرد.

رئیس جمهور چین خاطر نشان کرد ضروری است با حفظ ثبات به دنبال پیشرفت باشید، مداما از نیروها استفاده کنید، تلاشی پیوسته و طولانی مدت داشته باشید و در فرایند مدرنیزاسیون به سبک چینی زندگی بهتر و زیبا همراه با اتحاد، هماهنگی، رفاه و ثروت بسازید و طعم پیشرفت، زندگی خوب و لذت از کار و محیط زیست ر به ساکنان شین جیانگ بچشانید.

شی جین پینگ شنبه ۲۶ آگوست (۴ شهریور) بعد از شرکت در پانزدهمین نشست سران «بریکس» و دیدار رسمی از آفریقای جنوبی به چین برگشت و بطور ویژه در ارومچی مرکز شین جیانگ به گزارش‌های کاری کمیته حزب و دولت منطقه خودمختار اویغور شین جیانگ و گروه سپاه تولید و ساخت شین جیانگ گوش فرا داد.

«ما شین روی» عضو دفتر سیاسی کمیته مرکزی حزب کمونیست چین و دبیر کمیته حزب منطقه خودمختار اویغور شین جیانگ و دیگران گزارش ارائه کردند و «ارکن تونیاز» رئیس دولت منطقه خودمختار شین جیانگ نیز در این نشست حضور داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا